Verstraler
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | V-system |
Aan beide zijden, H3, H1/H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3, H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H3, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (hydraulisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (hydraulisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | With Bumper Bracket |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Met lamphouder
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
1609942M, AL, H7, Grootlicht
| Artikelnummer paar | 1609942M |
| Fabrikant | AL |
| Lamptype | H7 |
| Relaisfunctie | Grootlicht |
| Inbouwplaats | Links onder |
1609941M, AL, H7, Grootlicht
| Artikelnummer paar | 1609941M |
| Fabrikant | AL |
| Lamptype | H7 |
| Relaisfunctie | Grootlicht |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Doos, Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Bundeltype | Doos |
| Reikwijdte tot [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Uitstralingshoek [°] | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
