Verstraler
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | V-system |
Aan beide zijden, H3, H1/H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3, H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor, Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Doos, Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Bundeltype | Doos |
| Reikwijdte tot [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Uitstralingshoek [°] | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Reikwijdte tot [m] | 520 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Uitstralingshoek [°] | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2600 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 556 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3900 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 556 |
| Nominaal vermogen [W] | 46 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX500 |
Geschroefd, R10 R7 R112, 60/2,5, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/2,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX260-CB |
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX80-WB |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, geel
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen), voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
