Verstraler
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660003 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, Met groot licht, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660002 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660008 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660007 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Rechts |
Geel, Met knipperlamp, Met groot licht
| Artikelnummer paar | 81660012 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | P21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660019 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660018 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660021 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H3/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660020 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H4/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660025 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
H4/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660024 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H1/H1, Links
| Artikelnummer paar | 81660027 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H1/H1, rechts
| Artikelnummer paar | 81660026 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660042 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, H3/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660041 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Wit, Met mistlampen, H3
| Artikelnummer paar | 81660098 |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met mistlampen, H3
| Artikelnummer paar | 81660097 |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Rechts |
H1, Inbouw, Links
| Artikelnummer paar | 81680017 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Links |
H1, Inbouw, rechts
| Artikelnummer paar | 81680016 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts |
Kunststofbehuizing, Met groot licht, Enkelvoudige zwaaiarm, Aan beide zijden
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Diepte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Breedte [mm] | 242 |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
IP 54, Kunststofbehuizing, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met positielicht (LED)
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met groot licht |
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Diepte [mm] | 140 |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Diameter [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 249 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
Met positielicht (LED), Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Kunststofbehuizing, Met groot licht
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met groot licht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Diepte [mm] | 140 |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Diameter [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 249 |
| Lichtschijfkleur | Blauw |
| Behuizingskleur | Zwart, grijs |
Enkelvoudige zwaaiarm, IP 66, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV)
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +50 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 66 |
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Voldoet aan ECE norm | R112 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Lichtstrook [Lm] | 4500 |
| Aantal LED's | 6 |
| Diepte [mm] | 95,9 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Diameter [mm] | 237 |
| Hoogte [mm] | 264,5 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
H1, Inbouw, Links, rechts
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
Wit, Met gloeilampen, Zonder frame
| Artikelnummer paar | 81680224 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Zonder frame |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met gloeilampen, Met mistlampen, Met groot licht
| Artikelnummer paar | 81680230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
Met gloeilampen, Met mistlampen, Met groot licht
| Artikelnummer paar | 81680229 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Rechts |
O.E. (Original), Met regelmotor voor LWR, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), Met regelelement voor Xenon
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met regelelement voor Xenon |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H6W, H21W, D2S/H7 |
O.E. (Original), H1, Halogeen
| Artikelnummer paar | 711305300913 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Rechts |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), H3, Halogeen, rechts
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
