Elring Cilinderkop
10 mm, M10x1,25x128, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x128 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Buiten zeszijdig, M10x1,5x140, M8x1,25x121
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x140 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x121 |
TX - E 12, M9x1,25x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x121 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,25x147, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M12x1,5x150, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M11x1,5x168, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 14, M11x1,5x184, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
TX - E 14, M12x1,5x113, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x113 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 14, Buiten Torx, M10x1,5x93, M10x1,5x107,5
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x93 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x107,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M12x1,75x160, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x160 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M11x1,5x141,5, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x141,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17 mm, Buiten zeszijdig, M12x1,25x119, M12x1.25x163
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x119 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25x163 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x134, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x134 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,25x84, M10x1,25x99
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25x84 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x99 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,25x115, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x188, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x188 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
TX - T 60, M11x1,5x188, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x188 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
TX - E 16, M12x1,5x147, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 16 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
TX - E 12, M10x1,5x95, Buiten Torx, Grijs gietijzer
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x95 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Motorblokmateriaal | Grijs gietijzer |
TX - E 12, M10x1,5x110, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x110 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 16, M12x1,5x147, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 16 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x147 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 12, M10x1,5x110, Buiten Torx, Gegoten aluminium
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x110 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Motorblokmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M12x1,75x95, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x95 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x102, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 70, M12x1,75x136, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 70 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x136 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M11x1,5x121, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x121 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
17 mm, M12x1,75x92, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x92 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
TX - T 55, M11x1,25x105, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x105 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
10 mm, M12x1,5x102, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
