Elring Cilinderkop
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, Buiten zeszijdig, M12x1,25x119, M12x1.25x163
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x119 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25x163 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,25x84, M10x1,25x99
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25x84 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x99 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,25x115, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16 mm, M14x1,5x155, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x155 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M12x1,5x184, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M12x1,5x184, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
TX - E 18, M11x1,25x126, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x126 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
10 mm, M10x1,5x110, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x110 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M16x2x169, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M16x2x169 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 8, M9x1,25x120, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 8 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x120 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M12x1,5x128, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x128 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x140, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x140 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL 12, M11x1,5x178, Polydrive
| Sleutelwijdte | PL 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x178 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x188, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x188 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
TX - E 12, M10x1,5x95, Buiten Torx, Grijs gietijzer
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x95 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Motorblokmateriaal | Grijs gietijzer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X - M 10, M11x1,5x137,5, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 10 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x137,5 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M11x1,5x150, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 20 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, M12x1,5x160, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x160 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
19 mm, M12x1,75x111, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x111 |
| Aantal schroeven | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19 mm, M12x1,75x111, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x111 |
| Aantal schroeven | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, Buiten veeltandig, M15x2x109, M15x2x144
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M15x2x109 |
| Schroefdraadmaat 2 | M15x2x144 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 18, M14x2x140, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M14x2x140 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19 mm, M16x2x169, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M16x2x169 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 20, Buiten Torx, M15x2x109, M15x2x144
| Sleutelwijdte | TX - E 20 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M15x2x109 |
| Schroefdraadmaat 2 | M15x2x144 |
| Schroefdraadmaat 3 | M15x2x168 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,5x160, Buiten zeszijdig, M8x1,25x121
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x160 |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x121 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X - M 12, M10x1,5x150, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 24, M18x2x246, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 24 |
| Schroefdraadmaat | M18x2x246 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, Buiten veeltandig, M12x1,5x114, M10x1,25x101
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5x114 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x101 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10x1,25x150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19 mm, M14x2x186, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M14x2x186 |
| Aantal schroeven | 38 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X - M 12, M12x1,75x206, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x206 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
