Elring Cilinderkop
X - M 12, M12x1,5x175, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x175 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
13 mm, M11x1,5x173, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x173 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M10x1,5x126, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x126 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
14 mm, M10x1,25x97, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x97 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 60, M12x1,25x224,5, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x224,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
13 mm, M11x1,5x173, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x173 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
10 mm, M10x1,5x123, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x123 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
12 mm, M11x1,25x168, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PL 12, M11x1,5x150, Polydrive
| Sleutelwijdte | PL 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,75x102, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
PL 12, M11x1,5x178, Polydrive
| Sleutelwijdte | PL 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x178 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 mm, M11x1,5x107, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x107 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
12 mm, M11x1,5x122, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x122 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17 mm, M12x1,5x107, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x107 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M11x1,5x105, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x105 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
12 mm, M11x1,5x131, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x131 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
14 mm, M12x1,5x113, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x113 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M11x1,5x100, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x100 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, Buiten veeltandig, M10x1,25x90, M10x1,25x108
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25x90 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x108 |
14 mm, Buiten veeltandig, M12x1,25x107, M12x1,25x126
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x107 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25x126 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, Buiten veeltandig, M11x1,25x123, M11x1,25x145
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,25x123 |
| Schroefdraadmaat 2 | M11x1,25x145 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 mm, M10x1,25x100, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x100 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M12x1,25x104, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x104 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 mm, M11x1,25x118, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x118 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M10x1,25x95, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x95 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M12x1,25x104, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x104 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M11x1,5x158, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x158 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 mm, M12x1,75x112, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x112 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,5x120, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x120 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
TX - E 16, M12x1,5x201,5, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 16 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x201,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M9x1,25x158, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x158 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
14 mm, M12x1,75x180, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x180 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
