Elring Cilinderkop
14 mm, M12x1,5x165, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x165 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 12/T 55/T 60, Buiten Torx, M9x70/30, M10x1,5x173
| Sleutelwijdte | TX - E 12/T 55/T 60 |
| Aantal schroeven | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M9x70/30 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x173 |
| Schroefdraadmaat 3 | M11x1,5x173 |
10 mm, M10x1,5x110, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x110 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17 mm, Buiten veeltandig, M14x2x240, M14x2x203
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 26 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x2x240, M14x2x203 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M9x1,25x140, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
X - M 12, M9x1,25x140, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
TX - T 55, M12x1,75x138, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x138 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, M10x1,5x120, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x120 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
TX - E 14, M11x1,5x127, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x127 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 14, M11x1,5x163, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x163 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
X - M 12, M12x1,75x102, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 12/T 60, Binnen Torx, M9x70/30, M9x1,25x170
| Sleutelwijdte | TX - E 12/T 60 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M9x70/30 |
| Schroefdraadmaat 2 | M9x1,25x170 |
| Schroefdraadmaat 3 | M11x1,5x173 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 12, M10x1,5x115, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x115 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 14/18, Buiten Torx, M11x1,5x132, M14x1,5x191
| Sleutelwijdte | TX - E 14/18 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,5x132 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5x191 |
TX - E 18, M12x1,5x179, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x179 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10 mm, Binnen zeszijdig, M11x1,5x132,5, M11x1,5x183,5
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,5x132,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M11x1,5x183,5 |
14 mm, M10x1,25x97, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x97 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x140, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 10, Binnen veeltandig, M10x1,5x102, M10x1,5x115
| Sleutelwijdte | X - M 10 |
| Aantal schroeven | 26 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x102 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x115 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x197, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x197 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
14 mm, M12x1,5x135, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
15 mm, Buiten zeszijdig, M11x1,5x162, M8x1,25x60 TX-E12
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,5x162 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x60 TX-E12 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x230, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x230 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
14 mm, M12x1,25x180, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x180 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 12/14, Buiten Torx, M9x1,25x125, M9x1,25x95
| Sleutelwijdte | TX - E 12/14 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M9x1,25x125 |
| Schroefdraadmaat 2 | M9x1,25x95 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10x1,5x170 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
X - M 12, M12x1,75x206, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x206 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
19 mm, M12x1,75x111, 366 990 04 01 (2x), 366 990 03 01 (23x)
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x111 |
| Aantal schroeven | 25 |
| Voor OE nummer | 366 990 04 01 (2x), 366 990 03 01 (23x) |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
19 mm, M16x2,0x199, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M16x2,0x199 |
| Aantal schroeven | 26 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 20, M12x1,75x122, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x122 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x188, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x188 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x148, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x148 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,5x226, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x226 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
