Abakus auto-onderdelen
Staal, Zonder schroeven
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 91200681 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
12101-16100, Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 12101-16100 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
06F 103 601M, Aluminium, Zonder boring voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 06F 103 601M |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
Staal, Onderste deel, Met gat voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 11137574532 |
| Materiaal | Staal |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Aluminium |
Aluminium, Met gat voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 0081226 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
11110-53J07, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 11110-53J07 |
| Materiaal | Staal |
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, Links, H4, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, Links, H1, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Rechts, Links, H4, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, Links, H4, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Voor, Zonder elektro motor, 76530-SCA-G01, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Voor OE nummer | 76530-SCA-G01 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor, Met elektromotor, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Bol-vormig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
Links, W5W, WY21W, HB4/HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, WY21W, HB4/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1122R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, P22d |
Rechts, W5W, WY21W, HB4/HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, WY21W, HB4/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1122L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, P22d |
Links, HB3/HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB3/HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Landuitvoering | Azie |
| Artikelnummer paar | 112-1130R-LDEMN |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
Links, D4R (gasontladingslamp), HB3, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp), HB3, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1130R-LEHMN |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-6, P20d |
Rechts, D4R (gasontladingslamp), LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp), LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1130L-LEHMN |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-6 |
Links, WY21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 112-1146RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, WY21W, HIR2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met niveauregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Artikelnummer paar | 112-1149RMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, WY21W, HIR2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met niveauregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Artikelnummer paar | 112-1149LMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
Links, W21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 112-1311R-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
