Abakus auto-onderdelen
Rechts, W16W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 112-1311L-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
Links, Binnenste deel, rood, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W5W, W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1314R-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Rechts, Binnenste deel, rood, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W5W, W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1314L-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Links, Binnenste deel, LED, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1328R3LD-UE |
Rechts, Binnenste deel, LED, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1328L3LD-UE |
Links, rood, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, WY21W, W21/5W, W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | China |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Artikelnummer paar | 112-1917R-LD-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Links, rood, W21W, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1936R-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Rechts, rood, W21W, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1936L-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Links, Buitenste deel, WY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 112-1953R-UE |
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1959L3UE |
Links, wit, H3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 112-2004R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Rechts, wit, H3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 112-2004L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Links, H7/H1, zwart, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 114-1101R-LD-N2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, PX26d |
Rechts, H7/H1, zwart, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 114-1101L-LD-N2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, PX26d |
Rechts, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 114-1121L-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, chroom, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 114-1121L-LDEM6 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 114-1131RMLDEM2 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 114-1131LMLDEM2 |
Links, W21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 114-4005R3LD-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, W21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 114-4005L3LD-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, H7/H7, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1114R-LD |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Links, H4, chroom, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1116R-LD-E1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Links, H4, STANLEY, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Voor fabrikant | STANLEY |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 115-1116R-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1116L-LD-E1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, H4, STANLEY, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Voor fabrikant | STANLEY |
| Kleur | Rookgrijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1116L-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Links, Electrisch, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1122R-LD-M |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2, PGJ19-5 |
Rechts, Electrisch, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1122L-LD-M |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2, PGJ19-5 |
Links, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | China |
| Artikelnummer paar | 115-1925R-LD-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Links, rood, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1925R-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | China |
| Artikelnummer paar | 115-1925L-LD-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, rood, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1925L-UE |
| Aantal portieren | 5 |
Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 115-1935R-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 115-1935R-U |
| Aantal portieren | 4 |
