Abakus auto-onderdelen
Midden, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Dynamisch |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Dynamisch |
Midden, LED, voor voertuigen met achterklep
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Dynamisch |
Midden, Rookgrijs, LED, voor voertuigen met achterklep
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Dynamisch |
Links, LED, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Dynamisch |
Rechts, LED, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Dynamisch |
Midden, Rookgrijs, LED, 7E0945087F
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Voor OE nummer | 7E0945087F |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Dynamisch |
Midden, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Dynamisch |
Buitenspiegel, Links voor, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 054-34-006 |
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 054-39-862S |
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 054-39-861S |
Buitenspiegel, Links voor, chroom, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 054-41-862S |
Buitenspiegel links, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
Buitenspiegel rechts, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
Staal, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
021 103 601L, Aluminium, Zonder pakking, Zonder boring voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 021 103 601L |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
06A 103 601AA, Aluminium, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 06A 103 601AA |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Staal, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Staal, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Staal, Zonder schroeven
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 91200681 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
12101-16100, Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 12101-16100 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
06F 103 601M, Aluminium, Zonder boring voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 06F 103 601M |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
Staal, Onderste deel, Met gat voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 11137574532 |
| Materiaal | Staal |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Aluminium |
Aluminium, Met gat voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 0081226 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Staal |
11110-53J07, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 11110-53J07 |
| Materiaal | Staal |
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
