Abakus auto-onderdelen
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 003-24-861S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 003-24-861S |
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Dynamisch |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 016-56-861S |
Rechts voor, PY21W, Zonder gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Artikelnummer paar | 017-41-841 |
Rechts voor, PY21W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Artikelnummer paar | 017-41-841S |
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 017-64-861S |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 017-71-862S |
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 017-71-861S |
Buitenspiegel, Rechts voor, LED, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 017-72-861 |
Buitenspiegel, Links voor, Rookgrijs, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 018-11-862S |
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 018-11-861S |
Buitenspiegel links, LED, met optisch wiseffect, wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 018-12-862D |
Links, Blauw getint, Te verwarmen, Vlak
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Te verwarmen, Vlak |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2002 |
Links voor, Buitenspiegel, geel, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Artikelnummer paar | 022-03-864 |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Midden, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links voor, Zonder gloeilamp, Rookgrijs, 038-20-862S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 038-20-862S |
Aan beide zijden, LED, Met LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Reflectorkleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, Blauw getint, Bol-vormig, Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Bol-vormig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verwarmd |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Modeljaar tot | 2009 |
Midden, Rookgrijs, LED, 265900017R
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Voor OE nummer | 265900017R |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met te openen achterruit |
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts voor, Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
Buitenspiegel, Links voor, Rookgrijs, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W, LED |
| Artikelnummer paar | 048-05-864S |
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W, LED |
| Artikelnummer paar | 048-05-863S |
