Verstraler
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Reikwijdte tot [m] | 520 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Uitstralingshoek [°] | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2600 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 556 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3900 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 556 |
| Nominaal vermogen [W] | 46 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX500 |
Geschroefd, R10 R7 R112, 60/2,5, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/2,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX260-CB |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for VW Golf VI |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, geel
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen), voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, geel
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen), voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, geel
| Nominaal vermogen [W] | 36 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen), voor voertuigen met bi-xenonverlichting |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Golf VII |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, Gasontladingslamp
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | Gasontladingslamp |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XENARC® headlight for Ford Focus 3 |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for VW Amarok |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 32 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for BMW 1-series |
Voor voertuigen met halogeen koplampen, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Nominaal vermogen [W] | 32 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® headlights for BMW 1-series |
2 jaar garantie, H3, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 622 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Type | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
H1, 2 jaar garantie, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H1 |
| Artikelnummer paar | 1.21801 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 438 |
| Inbouwplaats | Links |
H1, 2 jaar garantie, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H1 |
| Artikelnummer paar | 1.21800 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 469 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H3, 2 jaar garantie, Met gloeilamp, Aan beide zijden
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1383 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
90 mm, H7, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Type | 90 mm |
| 0451 | H7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 301 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
90 mm, H7, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Type | 90 mm |
| 0451 | H7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 285 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
H3, H4, 2 jaar garantie, Links
| Type | H3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1900 |
| Inbouwplaats | Links |
H3, H4, 2 jaar garantie, rechts
| Type | H3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1899 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H3, PY21W, H4, 2 jaar garantie
| Type | H3, PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Artikelnummer paar | 3.31133 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2185 |
H3, PY21W, H4, 2 jaar garantie
| Type | H3, PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Artikelnummer paar | 3.31132 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1158 |
H3, 2 jaar garantie, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H3 |
| Artikelnummer paar | 4.63534 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 629 |
| Inbouwplaats | Rechts |
2 jaar garantie, 1328860 S1
| Nettogewicht [g] | 1132 |
| Artikelnummer paar | 5.81281 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328860 S1 |
2 jaar garantie, 1328861 S1
| Nettogewicht [g] | 1129 |
| Artikelnummer paar | 5.81280 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328861 S1 |
W5W, H11, 2 jaar garantie
| Type | W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H11 |
| Artikelnummer paar | 5.81283 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2165 |
