Verstraler
90 mm, H7, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Type | 90 mm |
| 0451 | H7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 301 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
90 mm, H7, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Type | 90 mm |
| 0451 | H7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 285 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
H3, H4, 2 jaar garantie, Links
| Type | H3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1900 |
| Inbouwplaats | Links |
H3, H4, 2 jaar garantie, rechts
| Type | H3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1899 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H3, PY21W, H4, 2 jaar garantie
| Type | H3, PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Artikelnummer paar | 3.31133 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2185 |
H3, PY21W, H4, 2 jaar garantie
| Type | H3, PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H4 |
| Artikelnummer paar | 3.31132 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1158 |
H3, 2 jaar garantie, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H3 |
| Artikelnummer paar | 4.63534 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 629 |
| Inbouwplaats | Rechts |
2 jaar garantie, 1328860 S1
| Nettogewicht [g] | 1132 |
| Artikelnummer paar | 5.81281 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328860 S1 |
2 jaar garantie, 1328861 S1
| Nettogewicht [g] | 1129 |
| Artikelnummer paar | 5.81280 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328861 S1 |
W5W, H11, 2 jaar garantie
| Type | W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H11 |
| Artikelnummer paar | 5.81283 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2165 |
W5W, H11, 2 jaar garantie
| Type | W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H11 |
| Artikelnummer paar | 5.81282 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2161 |
2 jaar garantie, 5 0403 2148
| Nettogewicht [g] | 540 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 5 0403 2148 |
2 jaar garantie, 5 0418 1096
| Nettogewicht [g] | 305 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 5 0418 1096 |
Met E-keurmerk, Zonder gloeilamp, Aan beide zijden
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Gewicht [kg] | 1,53 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Met E-keurmerk, Links
| Artikelnummer paar | 82677 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Gewicht [kg] | 0,099 |
| Inbouwplaats | Links |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, niet ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, niet ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1, Transparent, zwart, Electrisch
| Lamptype | H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
H7/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
