Verstraler
H7/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, LED
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Transparent, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H4, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7/H1, chroom, Met daglicht, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7/H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D1S/H1, Transparent, zwart, Xenon
| Lamptype | D1S/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2 jaar garantie, Links voor
| Nettogewicht [g] | 834 |
| Artikelnummer paar | 5.81109 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328860 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Zonder gloeilamp, Voor, Links
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, wit, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4360 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 1074 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX1000-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1995 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 778 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 81 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 320 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 437 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 56 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 450 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2658 |
| Hoogte [mm] | 692 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 94 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1/H1, Electrisch, ECE-getest, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
