Verstraler
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4360 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 1074 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX1000-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1995 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 778 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 81 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 320 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 437 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 56 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, chroom, Met daglicht, met optisch wiseffect
| Lamptype | Halogeen |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, zwart, Met daglicht, met optisch wiseffect
| Lamptype | Halogeen |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Chroom, Ombouw op LED technologie, met optisch wiseffect, Met daglicht
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ombouw op LED technologie, met optisch wiseffect, Met daglicht
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, H4, zwart, Transparent
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H7, Electrisch
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H3, zwart
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, H7, Electrisch, ECE-getest
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor grootlicht, H1, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Voor grootlicht |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, PSY24W, H15, H7
| Lamptype | LED, PSY24W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1/H3, zwart, Met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Omgevingsverlichting, IP69K, IP68, DEUTSCH stekker
| Lengte (inch) | 3,2 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gewicht [g] | 358 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Stroomverbruik [W] | 40 |
| Aantal LED's | 4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 3000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Diepte [mm] | 68 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Breedte [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Vierkant |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | HELLA BLACK MAGIC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R149, R10, ECE-getest, IP69K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gewicht [g] | 1550 |
| Stroomverbruik [W] | 36 |
| Lichtstrook [Lm] | 2600 |
| Voldoet aan ECE norm | R149, R10, R148 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP67 |
| Lengte (inch) | 9 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Frame kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Referentiegetal | 25 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtkleur | Geel (amber), wit |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Inbouwdiepte [mm] | 58 |
| Diepte [mm] | 58 |
| Totale hoogte [mm] | 175 |
| Bevestigingswijze | Opschroefbaar, Staand |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Breedte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), LED
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder dimlicht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712000815401 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED, H7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs, Zonder gloeilamp, Voor, Links
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Zonder kap, Kunststofbehuizing, zilver
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kap |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Frame kleur | Zilver |
| Referentiegetal | 37,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R112, R7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
| Diepte [mm] | 124 |
| Totale hoogte [mm] | 245 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1, W5W |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Breedte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Gloeilamp technologie, 1NB 354 986-051, wit, Met knipperlamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Artikelnummer paar | 1NB 354 986-051 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2 jaar garantie, Buiten
| Nettogewicht [g] | 1206 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 132 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Buiten |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Diameter [mm] | 177 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 180 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 107 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 117 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 291 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Diameter [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Voor |
H7, Transparent, zwart, LED
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
H7/H7, zwart, Transparent, LED
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptive verlichting, voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Links, ECE-getest, Met groot licht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
