Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 22 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 20 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
3 jaar garantie, 23x26-23N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 23x26-23N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32X157 |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X170A |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Min. lengte [mm] | 434 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X219A |
| Artikelnummer paar | 317 307 |
| Max lengte [mm] | 653 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Min. lengte [mm] | 434 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X219A |
| Artikelnummer paar | 317 306 |
| Max lengte [mm] | 653 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, Remvloeistof
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie |
3 jaar garantie, Met sensor
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5Q0 513 353 H, Er is geen kogellager nodig
| Diameter steun [mm] | 11,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5Q0 513 353 H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 56 |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, Vooras links, 98 210 403 80, 96 721 160 80
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 98 210 403 80, 96 721 160 80, 5038 H3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, blauw, grijs
| Diameter [mm] | 13 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 326 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Kleurmarkering | Blauw, grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen (3x), grijs
| Diameter [mm] | 12,25 |
| Lengte [mm] | 377 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| Kleurmarkering | Groen (3x), grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, roze (2x), rood
| Diameter [mm] | 13,25 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 148 |
| Kleurmarkering | Roze (2x), rood |
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 475 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 481 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 951 023
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 023 |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 17 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 951 607
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 607 |
| Diameter [mm] | 230 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/13X130A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/20X108A |
| Artikelnummer paar | 318 433 |
