Sachs auto-onderdelen
Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT32/18X214ED |
| Artikelnummer paar | 319 003 |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 693
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 693 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X164A |
| Artikelnummer paar | 280 360 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X164A |
| Artikelnummer paar | 280 359 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Met automatische bijstelling
| Lengte omhulling [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT27/11X238A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
E, geel, rood, roze
| Type | E |
| Optioneel | |
| Kleurmarkering | Geel, rood, roze, groen, blauw |
| OEM-nummer controleren |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D
| Diameter 3 [mm] | 9,85 |
| Diameter 2 [mm] | 17,6 |
| Diameter 1 [mm] | 9,3 |
| Lengte [mm] | 255 |
| Type | D |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, met dubbelmassa vliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, Excl schroefset
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 210 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
3 jaar garantie, 3000 950 973
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 973 |
| Diameter [mm] | 225 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X160A |
| Artikelnummer paar | 315 877 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, HHIS-1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | HHIS-1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE32/15X103A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, M10X1X26,1, 8x M10x1x26,1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | M10X1X26,1 |
| Schroefdraadmaat | 8x M10x1x26,1 |
| Aantal schroeven | 8 |
Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
