Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie, Met sensor
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Zonder sensor
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 30683637, 30647763 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, DV61-3K155-B2B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | DV61-3K155-B2B, 2034606 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Diameter [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 074 |
3 jaar garantie, W300
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | W300 |
| Diameter [mm] | 300 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 465,85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, W300
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | W300 |
| Diameter [mm] | 300 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, W260
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | W260 |
| Diameter [mm] | 260 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 465,85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N45X280A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N30/36X240HA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 20,3x22,1-28N, 210VTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 210 |
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 20,3x22,1-28N |
| Type | 210VTB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Eenrijig, Zonder afdichtring
| Diameter [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Lageruitvoering | Eenrijig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 6x M11x1x25
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | 6x M11x1x25 |
| Aantal schroeven | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, M8 x 1.25X14,00
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1.25X14,00 |
| Aantal schroeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
46x50-24N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2" -10N
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36,5x41-24N, 276T
| Diameter [mm] | 276 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 36,5x41-24N |
| Type | 276T |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1 3/4"-10N, 395WGTZ
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4"-10N |
| Type | 395WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S32X102A |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Aanvullende informatie | DMF Module plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul XTend |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
