Sachs auto-onderdelen
| Diameter 1 [mm] | 14,95 |
| Diameter 3 [mm] | 16,8 |
| Diameter 2 [mm] | 17,05 |
| Lengte [mm] | 376 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV30X135A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie, voor motoren zonder dubbelmassavliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Motoruitvoering | Voor motoren zonder dubbelmassavliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 21,8x24,3-23N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 21,8x24,3-23N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 688
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 688 |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 20 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
3 jaar garantie, 3000 950 771
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 771 |
| Diameter [mm] | 270 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE30/13X163A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X163A |
| Artikelnummer paar | 315 462 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X163A |
| Artikelnummer paar | 315 461 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 472, Vooras rechts, Vooras links, DD32-34-380A
| Alternatieve reparatieset | 802 472 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | DD32-34-380A, 2S61-3K155-AF, 2S61-3K155-AE, 2S61-3K155-AD, 2S61-3K155-AC, 2S61-3K155-AB, 1469224, 1253168, 1203103, 1151926, 1146153 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, wit, rood (2x)
| Kleurmarkering | Geel, wit, rood (2x) |
| OEM-nummer controleren |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
