Zoekresultaten "110 605 001"
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Ontluchtingsklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met olieaftapschroef, Zonder boring voor oliestandsensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, SI 1150-11
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Technisch informatienummer | SI 1150-11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Plaatstaal, Met olieaftapschroef
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor, Met afdichtring |
Voor voertuigen met ABS, Zonder kabel, D-vorm, 110 604
| Lengte [mm] | 65 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Artikelnummer paar | 110 604 |
Zwart, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Electrisch, Magneetklep
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep, Ontluchtingsklep |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 2 |
| Slangdiamter [mm] | 8 |
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
7H0927804, Vooras rechts
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 7H0927804 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100027010 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
WHT003856, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | WHT003856 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
Zonder kabel, Vooras links, Vooras rechts
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Vooras rechts
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Artikelnummer paar | 70660021 |
Plaatstaal, Onderste deel, Zonder pakking, Met olieaftapschroef
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met olieaftapschroef |
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | QL82C |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 0,105 |
| Weerstand tot [kOhm] | 0,14 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | QL86C |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 0,105 |
| Weerstand tot [kOhm] | 0,14 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Actieve sensor |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 AU |
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
Zwart, Actieve sensor
| Aantal nokken | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| Sensortype | Actieve sensor |
