Osram auto-onderdelen
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicatorfor Audi A3 8V |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Audi A4 B9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 9,62, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 155 |
| Totale lengte [mm] | 327 |
| Totale breedte [mm] | 37 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 9,62 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 10,00, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 308 |
| Totale lengte [mm] | 365 |
| Totale breedte [mm] | 65 |
| Totale hoogte [mm] | 50 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1000 |
| Nominaal vermogen [W] | 10,00 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 1,85, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 115 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 115 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,85 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 3,7, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 62 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 265 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
2,3, W2,3W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Lamptype | W2,3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
21/4, P21/4W, Doos, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
1,2, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
29/7, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 29/7 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,5, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1,12, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,12 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PSX24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
1,2, W1,2W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
1,2, Gloeilampfitting, B8.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
1,2, Gloeilampfitting, BX8.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W2W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | W2W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Gloeilampfitting, B8.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Gloeilampfitting, BX8.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
1,2, Gloeilampfitting, B8.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
1,2, Gloeilampfitting, BX8.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W3W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Wy5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W3W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
