Osram auto-onderdelen
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 24,2 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 77,02 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Seat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicatorfor Audi A3 8V |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Audi A4 B9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 9,62, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 155 |
| Totale lengte [mm] | 327 |
| Totale breedte [mm] | 37 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 9,62 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 10,00, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 308 |
| Totale lengte [mm] | 365 |
| Totale breedte [mm] | 65 |
| Totale hoogte [mm] | 50 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1000 |
| Nominaal vermogen [W] | 10,00 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 1,85, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 115 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 115 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,85 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 3,7, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 62 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 265 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SMART CANBUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,7, LED
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDguardian® SAVER LIGHT PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Laderstekker type 2, IK10 (tot 20,0J)
| Gewicht [kg] | 4,11 |
| Laadkabellengt [m] | 5 |
| Type stekker | Laderstekker type 2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK10 (tot 20,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | 65 |
| Effectieve laadstroom [A] | 16, 10 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge 7PIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ja
| Kortsluitstroombegrenzing | Ja |
| Piekstroom [A] | 700 |
| Doorsnede [mm²] | 25 |
| Lengte incl. stekker [cm] | 350 |
| Aanvullende informatie | STARTER CABLE 700A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met digitale weergave, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Gewicht [kg] | 0,785 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Weergave | Met digitale weergave |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 95 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 8,3 |
| Aanvullende informatie | TYREinflate 4000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,25, LED, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,25 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
PY24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PY24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGU20/4 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
