Diederichs Achterlicht
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Transparant, rood, wit, met achterlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
Transparant, rood, LED, Met gloeilamp
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Transparant, zwart, LED, Met gloeilamp
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | R-Optik |
Rechts, Buitenste deel, WY21W, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2215095 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Buitenste deel, wit/rood, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Wit/rood |
| Lamptype | LED, WY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, wit/rood, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Wit/rood |
| Lamptype | LED, WY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rood, wit, LED, WY21W
| Kleur | Rood, wit |
| Lamptype | LED, WY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rood, Rookgrijs, LED
| Kleur | Rood, Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, Rookgrijs, LED
| Kleur | Transparant, Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Set, rood, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Versie | VLAND, R20 Optik |
Rechts, Binnenste deel, H21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, H21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 2216795 |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 2216794 |
Transparant, zwart, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
Transparant, Rookgrijs, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Transparant, Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
Transparant, zwart, LED, Depo / TYC
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Optioneel | |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2218090 |
| Versie | Depo / TYC |
Set, Achter, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Halogeen, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, LED
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, Rookgrijs, zwart, LED
| Kleur | Transparant, Rookgrijs, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
