Diederichs Achterlicht
Rechts, Bovenste deel, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Transparant, chroom, LED
| Modeljaar tot | 2008 |
| Kleur | Transparant, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, rood, Rookgrijs, LED
| Kleur | Transparant, rood, Rookgrijs |
| Lamptype | LED, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
Transparant, rood, LED, PY21W
| Kleur | Transparant, rood |
| Lamptype | LED, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
Transparant, Rookgrijs, LED, met achterlicht (LED)
| Kleur | Transparant, Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
Transparant, Rookgrijs, LED, met achterlicht (LED)
| Kleur | Transparant, Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
Grijs/rood, Transparant, LED
| Kleur | Grijs/rood, Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
LED, met optisch wiseffect, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
LED, met optisch wiseffect, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Geel, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, PY21W, R5W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Hoogglans, ECE-getest
| Kleur | Hoogglans |
| Registratietype | ECE-getest |
Rood, wit, Glanzend, LED
| Kleur | Rood, wit, Glanzend |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, chroom, ECE-getest
| Kleur | Transparant, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, rood, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Optioneel |
Geel, rechts, rood, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Geel, Links, rood, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rookgrijs, rechts, R10W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
