Diederichs Achterlicht
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Voll-LED |
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Voll-LED |
Set, rood-transparant
| Hoeveelheid | Set |
| Optische indruk | Rood-transparant |
Links, Buitenste deel, P21/4W, R5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21/4W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Transparent, rechts, Buitenste deel, Classic
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Voor fabrikant | Classic |
| Kleur | Rood, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1615091 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Certified Quality, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, Classic
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Voor fabrikant | Classic |
| Kleur | Rood, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Ulo/odelo |
Transparant, wit/rood, LED
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, rood, grijs, LED
| Kleur | Transparant, rood, grijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1616694 |
| Niet voor facelift |
Transparant, wit/rood, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Meerdelig | Vierdelig |
Links, wit/rood, P21/4W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit/rood |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1626190 |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, wit/rood, LED
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, rood/zwart, LED
| Kleur | Transparant, rood/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1641097 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1641096 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 1645091 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 1645090 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
ECE-getest, met optisch wiseffect, rood, Transparent
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
Transparant, rood, wit, Met remlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
Transparant, rood/zwart, Met remlicht (LED), met achterlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood/zwart |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
MERCEDES-BENZ, rechts, Certified Quality, R5W
| Zonder beschrifting | MERCEDES-BENZ |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Hella |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1665093 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, PY21W, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1667091 |
Links, PY21W, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1667090 |
Zwart, rood, Links
| Kleur | Zwart, rood |
| Inbouwplaats | Links |
Transparant, rood, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rood, chroom, PY21W, LED
| Kleur | Rood, chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
