Diederichs Achterlicht
Transparant, grijs, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, grijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Wit, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, W16W, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Versie | Depo / TYC |
Rood, rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Versie | Depo / TYC |
Rood, Links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, Halogeen, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, LED |
Transparant, rood, zwart, LED
| Kleur | Transparant, rood, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, LED, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Wit, rechts, PY21W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Wit, Links, PY21W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Getint, W16W, P21W, LED
| Kleur | Getint |
| Lamptype | W16W, P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 3 |
Links, W16W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 1356224 |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1404190 |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 3 |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, PR21/5W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PR21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1417291 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Chroom, LED, met optisch wiseffect, Met knipperlamp
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
LED, met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED), Rookgrijs
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs, rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
Wit/rood, Transparent, TUBE LIGHTS
| Lichtschijfkleur | Wit/rood, Transparent |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Rechts, ECE-getest, Verchroomde rand, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde rand |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Verchroomde rand, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde rand |
| Versie | Depo / TYC |
Wit, rechts, Buitenste deel, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, PY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1428791 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1429692 |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Gewicht [kg] | 1,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Binnenste deel, LED, W16W
| Gewicht [kg] | 0,616 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | Depo / TYC |
