Waterpomp
Een waterpomp is een van de belangrijkste onderdelen in een auto. Een waterpomp zorgt er namelijk voor dat er warm koelwater vanuit de motor naar de radiateur gaat. Ook zorgt het ervoor dat juist koel water naar de motor wordt gepompt. Wanneer de motor te warm wordt raakt hij oververhit en dit kan leiden tot het uitbranden van uw motor. Een goede waterpomp is dus wel degelijk van belang om uw voertuig rijklaar te houden.
De waterpomp wordt aangedreven door de multiriem en bij oudere auto's door de welbekende v-snaar. Natuurlijk komt het ook voor dat de waterpomp stuk gaat en koelwater lekt. In de meeste waterpompen zit daarvoor onderaan het huis van de waterpomp een gaatje, waar als de waterpomp stuk is op de afdichting rondom de as koelwater zal lekken.
Het vervangen van de waterpomp zelf stelt op zich niet veel voor. Na het verwijderen van de oude pomp zullen aan de zijde van het motorblok de resten van de pakking verwijderd moeten worden. Daarna goed schoonmaken voordat de nieuwe waterpomp gemonteerd wordt.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Electrisch, A 000 500 55 00
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 000 500 55 00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 11 51 8 486 849
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11 51 8 486 849 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, A 000 500 43 86
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 000 500 43 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 06C 121 601 C
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06C 121 601 C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 8K0 965 567 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8K0 965 567 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 078 121 601 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078 121 601 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 07C 121 599
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 07C 121 599 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 079 121 601 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 079 121 601 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 4N0 121 601 C
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4N0 121 601 C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, A 204 835 02 64
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 204 835 02 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7C0 819 025
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7C0 819 025 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 2H6 819 025 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2H6 819 025 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 11 51 9 424 349, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11 51 9 424 349 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9827567880 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 600 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 210103582R
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 210103582R |
| Aantal [l/h] | 1560 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 210103582R
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 210103582R |
| Aantal [l/h] | 1560 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93865567 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1440B-6803R
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1440B-6803R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 92516-4GA0A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 92516-4GA0A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 11 51 9 455 014
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11 51 9 455 014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 3QF 965 567
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3QF 965 567 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 215806RU5A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 215806RU5A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 210105810R
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 210105810R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2123327 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 2006355 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 2246718 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11518663248 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met toebehoren, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met schroeven, incl. Magnetische koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Incl. Magnetische koppeling |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
