Verstraler
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282762-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 200 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 182 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 6,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282762-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
H7/H1, Met regelmotor voor LWR, Transparent, zwart
| Lamptype | H7/H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Optische indruk | Zwart |
| Niet voor facelift | |
| Versie | DEPO / TYC |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272641 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272642 |
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 309 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1788493 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
2 jaar garantie, 74 82 926 483
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 483 |
2 jaar garantie, 74 82 926 484
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 484 |
Zwart, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
R2 (Bilux), rechts, Links
| Hoogte [mm] | 172 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor facelift |
