Verstraler
PY21W, LED, Oranje, chroom
| Lamptype | PY21W, LED |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Kleur | Chroom, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY21W, D1S (gasontladingslamp), chroom, Xenon
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp), zwart
| Lamptype | LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
D1S (gasontladingslamp), PY21W, LED, chroom
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp), PY21W, LED |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
D1S (gasontladingslamp), PY21W, zwart, Xenon
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp), PY21W |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
LED, ECE-getest
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
LED
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H7, zwart, ECE-getest, Met knipperlamp
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY24W, W2,5W, H7/H7, ECE-getest
| Lamptype | PY24W, W2,5W, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | WITH CELL RIM |
PY21W, W2,3W, H7/H7, ECE-getest
| Lamptype | PY21W, W2,3W, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | WITH CELL RIM |
H7/H7, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H7/H7, zwart, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H7/H7, chroom, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY21W, H7, chroom, Electrisch
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY21W, H7, zwart, Electrisch
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H7/H7, geel, chroom, Met gloeilamp
| Lamptype | H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Verenigde Staten |
Zonder gloeilamp, Met framewerk, Kunststofbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Frame kleur | Zwart |
| Referentiegetal | 17,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R8 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Diepte [mm] | 88 |
| Totale hoogte [mm] | 218 |
| Bevestigingswijze | Hangend, Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | H2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
H7/H7, Halogeen, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
ECE-getest, Transparent, zwart
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Set, Laser, LED, Transparent
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | Laser |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Modeljaar tot | 2019 |
Set, zwart, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Modeljaar vanaf | 2018 |
| Modeljaar tot | 2023 |
Set, zwart, LED, Matrix
| Hoeveelheid | Set |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED, Matrix |
| Modeljaar vanaf | 2018 |
| Modeljaar tot | 2023 |
LED, ECE-getest, Transparent
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Set, LED, ECE-getest, zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
Voor rechtsrijdend verkeer, ECE-getest, Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Versie | 23 Matrix-Optic, Plug & Play |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, Met dimlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Versie | 21 Turbo-Optik, Plug&Play |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, Met dimlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Plug&Play, 24 Matrix-Optik |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, Met dimlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | High Beam Laser, Plug&Play, 21 Matrix-Optik |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, Met dimlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Versie | LED 19-Optik, Plug&Play |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, 22 Matrix-optik
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | 22 Matrix-optik, Plug&Play |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, Met dimlicht (LED)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Versie | 21 Matrix-Optik, Plug&Play |
