Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Met vliegwielbouten
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S26X240 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98AG-3K099-AB, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 98AG-3K099-AB, 1061721 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D651-34-38XB, D651-34-38XA, 8V51-3K099-B2A, 8V51-3K099-AF
| Voor OE nummer | D651-34-38XB, D651-34-38XA, 8V51-3K099-B2A, 8V51-3K099-AF, 8V51-3K099-AE, 8V51-3K099-AD, 8V51-3K099-AC, 1902873, 1845562, 1742604, 1547323, 1514857 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
2N0 412 249 A, Vooras rechts, Vooras links
| Voor OE nummer | 2N0 412 249 A |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 4 035 929, 33 52 1 137 972
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 4 035 929, 33 52 1 137 972, 33 52 1 092 362, 33 50 4 035 929 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 31 33 1 091 708, 1 091 708
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 31 33 1 091 708 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 261, Vooras rechts, Vooras links, 95VW-3K031-AA
| Alternatieve reparatieset | 802 261 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 95VW-3K031-AA, 7M0 412 331, 7201848, 357 412 331 A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, Vooras links, 6 795 871, 6 779 613
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 795 871, 6 779 613, 6 769 585, 6 764 947, 31 33 6 795 871, 31 33 6 779 613, 31 33 6 769 585, 31 33 6 764 947, 31 33 1 135 582, 31 33 1 092 885, 31 33 1 090 467 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal per as | 2 |
Achteras rechts, Achteras links, 8E0 513 353 C, 8E0 513 353 B
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 8E0 513 353 C, 8E0 513 353 B, 8E0 513 253 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 20320AA110, 20320AA100
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 20320AA110, 20320AA100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 1K0 513 353 H, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 1K0 513 353 H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 281 |
| Vorm | Ovaal |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, 802 409
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 802 409 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Er is geen kogellager nodig
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
Vooras rechts, Vooras links, A 906 323 05 20, 906 323 05 20
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 906 323 05 20, 2E0 407 181 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, Vooras links, 6 795 083, 31 30 6 795 083
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 795 083, 31 30 6 795 083 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 802 525, 54325-ED02A, 54325-ED00A
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 802 525 |
| Voor OE nummer | 54325-ED02A, 54325-ED00A, 54320-JG02B, 54320-JG01B, 54320-JD00B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 081 08R, 54 3A 068 74R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 081 08R, 54 3A 068 74R |
| Aantal per as | 2 |
Onderste deel, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Sectie | Onderste deel |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 771 738, 33 50 6 771 738 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
955 343 018 00, 7L0 412 327 A, Er is geen kogellager nodig
| Voor OE nummer | 955 343 018 00, 7L0 412 327 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Achteras rechts, Achteras links, 8K0 513 353 E, 8K0 513 353 D
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 8K0 513 353 E, 8K0 513 353 D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
