Sachs auto-onderdelen
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N36X275A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Dubbelpijp, NV36X240HA
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | NV36X240HA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | MT36/11X150A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X179.5 |
| Artikelnummer paar | 318 293 |
Slagafhankelijke demping, Gasdruk, Dubbelpijp, PSE30/13X62A2WN
| Let op de serviceinformatie | |
| Schokdemper inbouwtype | Slagafhankelijke demping |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | PSE30/13X62A2WN |
| Aanvullende informatie | PDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Dubbelpijp, ST32/22X171A
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X171A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X128A |
| Artikelnummer paar | 318 753 |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Dubbelpijp, N45X180HA
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N45X180HA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
HHISZ-3, Remvloeistof
| Type | HHISZ-3 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sensor, Mineraal olie
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Vulmedium | Mineraal olie |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
3 jaar garantie, HHIS-1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | HHIS-1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
ZF AS-Tronic, voor riemvork met rollen
| Type versnellingsbak | ZF AS-Tronic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor riemvork met rollen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Met ontkoppelingsvork
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N50/55X290HAED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT36/18X158AED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | STAED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | STAED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT36/18X189AED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT40/18X98AED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/15182A |
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X141 |
| Artikelnummer paar | 319 548 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X141 |
| Artikelnummer paar | 319 547 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X165 |
| Artikelnummer paar | 319 550 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22XA |
| Per twee vervangen |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X124.7A |
| Artikelnummer paar | 319 744 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3189 600 058, Ingebouwd
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3189 600 058 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
