Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie, 21,4x23,7-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x23,7-21N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X193A |
| Artikelnummer paar | 313 148 |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X150A |
| Artikelnummer paar | 313 586 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27X175A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE27/13X117 |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| As | Vierpunts draagarm |
| Type | SEOV30/13X206A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, bruin (2x), grijs, rood
| Optioneel | |
| Kleurmarkering | Wit, bruin (2x), grijs, rood, roze |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | DMF Module plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingsdruklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | DMF Module plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | DMF Module plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, voor natte koppeling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27/13X140A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 19,85x22,47-20N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 19,85x22,47-20N |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie, 21,5x24,6-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,5x24,6-21N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
3 jaar garantie, 3000 831 301
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 831 301 |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met tandkrans
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Vliegwielprofiel | Met tandkrans |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X222A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, KZIS-0
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZIS-0 |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X193A |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, E, EE
| Diameter [mm] | 13,75 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 317 |
| Type | E |
| Buitendiameter [mm] | 116 |
| Kenletter | EE |
