Sachs auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 325 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 100 |
| Buitendraad 2 [mm] | 162 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | STA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 350 511 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 6x M10x1x15,5
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | 6x M10x1x15,5 |
| Aantal schroeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Met vliegwielbouten
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, Excl schroefset
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
CTV-automaat (traploos), met vliegwielbouten
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Met druklager, Met ontkoppelingsvork, Met geleidehuls
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met ontkoppelingsvork, Met geleidehuls |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 17 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie, 20,1x22,6-20N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20,1x22,6-20N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie, 23,2x26,3-23N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 23,2x26,3-23N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 951 554
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 554 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
3 jaar garantie, 3000 951 606, niet voor versnellingsbak, automatische bediening, 17x19,14-18N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 606 |
| Diameter [mm] | 190 |
| Aandrijving | Niet voor versnellingsbak, automatische bediening |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 17x19,14-18N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 647
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 647 |
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 26 |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X140A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV30X143A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27/11X208A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X122A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X165A |
| Artikelnummer paar | 313 601 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X157A |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27/11X231A |
| Per twee vervangen |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X178A |
| Versterkte uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
