×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "503 022 001"
477 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 503 022 001×
Lambda-sonde Febi Bilstein 36920
M18 x 1,5, Verwarmd
36920
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 99,60
€ 99,60
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 20,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16TT
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
IW16TT
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EPB10
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
W16EPB10
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 7,51
€ 5,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893321
Diagnosesonde, M 18x1,5
0893321
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 240,25
€ 240,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893322
Regelsonde, M 18x1,5
0893322
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 225,51
€ 225,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893413
0893413
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 165,67
€ 165,67
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893532
0893532
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 217,84
€ 217,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893537
0893537
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 171,26
€ 171,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893538
OE
0893538
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 173,65
€ 173,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893553
0893553
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 276,44
€ 276,44
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893559
0893559
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 177,18
€ 177,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893562
0893562
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 82,24
€ 82,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893580
0893580
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 158,20
€ 158,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893586
0893586
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 266,61
€ 266,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893649
Diagnosesonde
0893649
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 243,56
€ 243,56
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895012
Regelsonde
0895012
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 540 |
€ 125,25
€ 125,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895051
Regelsonde
0895051
| Onderdeelnummer | 8201071311 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 424 |
€ 157,64
€ 157,64
Tijdelijk uitverkocht
€ 114,60
€ 114,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 133,17
€ 133,17
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895338
Diagnosesonde
0895338
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 60,09
€ 60,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895447
0895447
| Alternatieve reparatieset | 0893524 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 114,89
€ 114,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895455
Diagnosesonde
0895455
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,85
€ 127,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 106,55
€ 106,55
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895463
Regelsonde
0895463
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 108,04
€ 108,04
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895464
Diagnosesonde
0895464
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 110,09
€ 110,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,79
€ 117,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 103,36
€ 103,36
Tijdelijk uitverkocht
