Zoekresultaten "503 011 001"
M18 x 1,5, Vingersonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PL28
| Laadspanning [V] | 14,7 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL28 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96291099 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96291099 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 382 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 228 |
| Binnendiameter1 [mm] | 117 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Plaatstaal, KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Artikelnummer paar | 503 010 |
Zonder koelkanaal, 86 V 53
| Nettogewicht [g] | 671 |
| Lengte [mm] | 74,6 |
| Cilinderboring [mm] | 87,51 |
| Boutdiameter [mm] | 24,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Productienummer | 86 V 53 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,0 |
| Komdiameter [mm] | 62,0 |
| Boutlengte [mm] | 64,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Vertint, Zonder koelkanaal, 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75 P
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 680 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 74,6 |
| Cilinderboring [mm] | 87,01 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Boutdiameter [mm] | 24,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 86 V 53 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,0 |
| Komdiameter [mm] | 62,0 |
| Boutlengte [mm] | 64,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
Vertint, Zonder koelkanaal, 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75 P
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 716 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 74,6 |
| Cilinderboring [mm] | 87,51 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Boutdiameter [mm] | 24,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr |
| Productienummer | 86 V 53 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,0 |
| Komdiameter [mm] | 62,0 |
| Boutlengte [mm] | 64,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
Zonder koelkanaal, 86 V 53
| Nettogewicht [g] | 671 |
| Lengte [mm] | 74,6 |
| Cilinderboring [mm] | 87,01 |
| Boutdiameter [mm] | 24,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Productienummer | 86 V 53 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,0 |
| Komdiameter [mm] | 62,0 |
| Boutlengte [mm] | 64,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 538 |
| Nieuwe uitvoering | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
BOSCH, Generatorregelaar positief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar positief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Zr, Verwarmd
| Lees de montagehandleiding | |
| Niet geaard | |
| Versie | Zr |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 5,5 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
