Zoekresultaten "5024"
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum vanaf | 07.2006 |
| Productiedatum tot | 09.2014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum vanaf | 07.2006 |
| Productiedatum tot | 09.2014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Onder, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Achteras |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | RH05-5025 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC |
| Productiedatum vanaf | 07.2006 |
| Productiedatum tot | 09.2014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
M16 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gecoat |
M12 x 1,25, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
M 16 x 1,50 x 12, 8 x 8, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 15,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 8 x 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x22, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aangelaste schijf, M 14, Staal
| Totale lengte [mm] | 30 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Hoogte 1 [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
M12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte buitendraad [mm] | 12 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
M12 x 1,75, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met afdichtring, Blank
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 38 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 35 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Oppervlakte | Blank |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 77,8 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LUCHTGRILLE ONDER
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Sectie | Onderste deel |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs, zwart, Schijfremmen, Achteras
| Kleur | Grijs, zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 1045 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
