×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 136 002"
265 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 136 002×
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z14
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z14
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 9,44
€ 6,80
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z158
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z158
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 9,56
€ 6,22
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z98
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z98
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LDU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 7,56
€ 5,44
Tijdelijk uitverkocht
Stang/Steun wielophanging BSG BSG 30-700-412
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Rubber/Metaal
BSG 30-700-412
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-412 |
€ 19,83
€ 18,04
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Sidem 803711
Voor, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
803711
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
€ 21,18
€ 14,19
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Herth+Buss Elparts 65453010
Electrisch
65453010
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
€ 309,29
€ 64,95
Tijdelijk uitverkocht
