Zoekresultaten "5-915"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 117 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M20 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M20 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 192 |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20 X 1,5-6H INT
| Verpakkingshoogte [cm] | 225 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 299 |
| Verpakkingslengte [cm] | 395 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Lengte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1,5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Lengte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
E1 90R-02A0325/0196, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando
| Breedte [mm] | 132,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Controleteken | E1 90R-02A0325/0196 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1242/2272, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 123,0 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1242/2272 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, MANDO
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 132,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| WVA-nummer | 25978, 25977, 25976 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, MANDO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 132,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| WVA-nummer | 25978, 25977, 25976 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Met schroeven
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Aantal gaten | 7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 41,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M10x1 | internal, Banjo fitting
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 322 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 | internal |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo fitting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M10x1 | internal, Banjo fitting
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 322 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 | internal |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo fitting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 20,64 |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
