Zoekresultaten "5-139"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakking, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M20 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M20 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 192 |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, M20 X 1,5-6H INT
| Verpakkingshoogte [cm] | 225 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 299 |
| Verpakkingslengte [cm] | 395 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Lengte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1,5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulische pomp, Fijnfilter, Filter insert
| Binnendiameter1 [mm] | 36,58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36,58 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 114,55 |
| Aggregaat/rol | Hydraulische pomp |
| Buitendiameter [mm] | 114,63 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 36,53 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226,31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 38,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Buitendiameter [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 1593, 1402 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 35,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 32,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 3,615 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 9291373 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vuistzadel, Gietijzergrijs, Gietijzer, Zonder houder
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Gietijzergrijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | RX549820A0 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BREMBO |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 305 |
| Artikelnummer paar | F BR 082 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Glad, Metaal
| Boutdiameter [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 32 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, voor v-snaarschijf, Met riemschijf, Met pakkingen
| Materiaal | Metaal |
| Riemschijven | Voor v-snaarschijf, Met riemschijf |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, M14x1,5, 42340 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 235 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 42340 01 |
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
