Zoekresultaten "8 619"
Electrisch, Met pakkingen
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520430 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
-
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 190 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Voor OE nummer | 81619670010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, 5962Y9, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962Y9 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, 90919-01178, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01178 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF22, ZB9000065U, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | ZB9000065U |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3153 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3152 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras onder, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 195 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 285 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 286 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 286 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
| Lengte [mm] | 491 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3001 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 331 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 333 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 67379 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 333 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 67378 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 32,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras onder, Buiten, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Binnendiameter [mm] | 11,8 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rubberlager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 60,2 |
| Hoogte [mm] | 142 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, voor stofrijke omstandigheden, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor stofrijke omstandigheden |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, CUK 5257, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 20 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 515 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 5257 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 114d / 116d / 118d 115x60x70
| Netlengte [mm] | 115 |
| Netbreedte [mm] | 60 |
| Netdiepte [mm] | 70 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.3 D 115x71x21 Motor: 169 A1.000
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Netlengte [mm] | 115 |
| Netbreedte [mm] | 71 |
| Netdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 131 |
| Breedte [mm] | 25 |
