Zoekresultaten "8 217"
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,5 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,5 |
| Druk van [kPA] | 2 |
| Druk tot [kPA] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, met glijlager
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met glijlager |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1835 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 13,4, 84 |
| Hoogte [mm] | 129,5, 144 |
| Hoogte 1 [mm] | 129,5 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Lengte 2 [mm] | 129,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,5 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,5 |
| Druk van [kPA] | 2 |
| Druk tot [kPA] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, TitanX Exclusive OE
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Kwaliteit | TitanX Exclusive OE |
| Netlengte [mm] | 875 |
| Netbreedte [mm] | 750 |
| Netdiepte [mm] | 68 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Druk tot [kPA] | 75,4 |
| Druk van [kPA] | 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 163 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,97 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 87 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
672 x 334 x 16 mm
| Afmeetingen radiateur | 672 x 334 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 22212990 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL72
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 7,60 |
| Breedte [mm] | 38,2 |
| Buitendiameter [mm] | 55,7 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L-DFM, PL72
| Laadspanning [V] | 14,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL72 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 27,50 |
| Breedte [mm] | 39,5 |
| Buitendiameter [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 14,40 |
| Breedte [mm] | 43,6 |
| Buitendiameter [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/8, S13, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | NPTF1/8 |
| Sleutelwijdte | S13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zonder koelvloeistofpeilsensor, Met deksel
| Inhoud [liter] | 0,9 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 345 |
| Slag [mm] | 116 |
| Uitwerpkracht [N] | 770 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
