Zoekresultaten "6782"
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 273 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 240 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Bovenaan, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Voor, Bovenaan, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 241 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21159 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Voor, Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 241 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21158 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 273 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, FM16x1,5R, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | FM16x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 15,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-10037 |
Bovenaan, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 9015012782 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 345 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X107A |
| Componentennummer | BSG 15-300-043 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE26/22X134A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE26/22X134A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, BSG 90-130-039
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Componentennummer | BSG 90-130-039 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, ZF
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 64 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 197 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 172 |
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 17943 |
| Buitendiameter [mm] | 385 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 199 |
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 185 |
| Minimale dikte [mm] | 18,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 324 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tweedelige remschijf, Geventileerd, Aluminium, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 190 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Tweedelige remschijf, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Centreringdiameter [mm] | 78,8 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Actieve sensor
| Stekkerkleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 31 |
| Kabellengte [mm] | 865 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Artikelnummer paar | 31225 |
| Totale lengte [mm] | 970 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 119 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 118 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras boven, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 60,4 |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter [mm] | 50,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duwstang, Vooras
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 1060 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
Vooras, Aluminium, zonder kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,49 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
