Zoekresultaten "606 S"
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Aan beide zijden, Achter
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Aan beide zijden, Achter, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
M14x1,5 A
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 A |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 194 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M12 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 194 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Vooras links, Achteras links
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achteras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Vooras rechts, Achteras rechts
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achteras rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Universal 77015
| Lengte [mm] | 800 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
S3
| Spanning (Volt) | 6 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | S3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Aan beide zijden, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links voor
| Inbouwplaats | Voor, Links voor |
| Productiedatum vanaf | 07.2021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum vanaf | 10.2008 |
| Productiedatum tot | 11.2013 |
| Aantal portieren | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10X1,25, M8X1,25
| Totale hoogte [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 96 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 25 |
| Buitendraad [mm] | M10X1,25 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M8X1,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27X204A |
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Dikte [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 370 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Aan beide zijden, Rubber/Metaal, 11 81 1 139 606
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 11 81 1 139 606 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, HS 6,4, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Steellengte [mm] | 1,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | HS 6,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | KA8ZYCC-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M12 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 194 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Bovenaan, Achteras links en rechts, M14X2
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Inbouwplaats | Binnen, Bovenaan, Achteras links en rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14X2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorzetruit, Met moer |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Vork onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1378 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 550 |
M14 x 1,5, M12 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 194 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Achteras
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
