Zoekresultaten "6-950"
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1,5, Vooras rechts, Koppelstang
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 308 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 26633 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, Stabilisatorstang, met moeren
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 249 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29616 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Stabilisatorstang, met moeren
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 249 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29615 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 241 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33096 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33095 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36329 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36328 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36335 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36334 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Voor, Onder, Vooras links
| Lengte [mm] | 90, 73 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras links, Voor
| Conusafmeting 2 [mm] | 24 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36838 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SKJ20CR-A8, KJ12 18 110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | SKJ20CR-A8 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | KJ12 18 110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Extended Platinum |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, 90919-01210, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01210 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, 9807B5617C, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807B5617C |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VK20PRZ11, 980795615U, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VK20PRZ11 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 980795615U |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5, M18X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 10,5 |
| Lengte [mm] | 227 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M18X1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, BM-DS-3583
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 47 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | BM-DS-3583 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 70,2 |
| Diameter [mm] | 12,3 |
| Hoogte [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 54 |
| Diameter [mm] | 12,05 |
| Hoogte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 46 |
| Diameter [mm] | 12,1 |
| Hoogte [mm] | 45,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aluminium, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 44,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VO-WP-5008 |
| Bundeltype | Box |
Vooras, MM18X1,5R, NUT, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM18X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 205 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 21223 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 21222 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
