×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 400 001"
Zoek: 116 400 001×
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 31868
Vooras, Bovenaan
31868
| Lengte [mm] | 30 |
| Gewicht [g] | 35 |
| Inbouwplaats | Vooras, Bovenaan |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
€ 6,12
€ 2,08
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 319046102
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
319046102
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 242,90
€ 242,90
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 329019102
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
329019102
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 182,08
€ 182,08
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Auger 65267
M16x1,5, M26x1,5, Draairichting met de klok mee
65267
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M26x1,5 |
| Gewicht [kg] | 2,604 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 381,16
€ 160,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,34
€ 11,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,74
€ 5,66
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRT00167
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
LRT00167
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 166,98
€ 140,26
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S3170PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S3170PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 333,85
€ 126,87
Tijdelijk uitverkocht
Starter Vemo V25-12-07499
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager (automaat)
V25-12-07499
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Voor OE nummer | 1575034 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Nieuw onderdeel |
€ 107,79
€ 148,75
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00006
M8;Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
WST00006
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M5 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 194,33
€ 194,33
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00053
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
WST00053
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 201,25
€ 201,25
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010040G
5010040G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Voor OE nummer | 9625383080 |
€ 232,49
€ 232,49
Tijdelijk uitverkocht
