Zoekresultaten "113 004 001"
Li 15
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Re 45
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Li 15
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 13,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Behuizing | Met behuizing |
FCR (fluorcarbonrubber), Linkse draaibeweging, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Hoogte [mm] | 14 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Behuizing | Met behuizing |
Met pakking
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 239 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal rollen | 2 |
Nokkenas, Met thermostaat
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 207 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Breedte [mm] | 30 |
| Optioneel | |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Past voor thermostaten met openingstemperatuur [°C] | 87 |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
Mechanisch, 059121004EX
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 059121004EX |
Mechanisch, 035121004AX
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 035121004AX |
Mechanisch, 023121004X
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 023121004X |
Mechanisch, Papier
| Aantal afdichtingen | 1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Versterkte uitvoering | |
| Materiaal pakking | Papier |
