Zoekresultaten "1045"
Voor, Tuning sport bumper, Met algemene bedrijfsvergunning, voor voertuigen met koplampenreiniging
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen zonder park distance control, voor voertuigen met park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Versie | Rennsport-Optik |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Tuning sport bumper, Met algemene bedrijfsvergunning, voor voertuigen met parkeerassistent
| Inbouwplaats | Achter |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met parkeerassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal portieren | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Tuning sport bumper, Met algemene bedrijfsvergunning, voor voertuigen zonder park distance control
| Inbouwplaats | Achter |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control, voor voertuigen met park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, D3S (gasontladingslamp), Xenon, Met daglicht (LED)
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, D3S (gasontladingslamp), Xenon, Met daglicht (LED)
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Ombouw op LED technologie, Met daglicht (LED), met optisch wiseffect
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Ombouw op LED technologie, Met daglicht (LED), met optisch wiseffect
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Transparent, Achter, met optisch wiseffect
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rookgrijs, Achter, met optisch wiseffect
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rood, Rookgrijs, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Rood, Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chroom/zwart, Kunststof, voor voertuigen zonder park distance control, Rennsport-Optik
| Kleur | Chroom/zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
| Versie | Rennsport-Optik |
| Niet voor fabrikant | Serie S-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chroom/zwart, Kunststof, voor voertuigen met park distance control, Rennsport-Optik
| Kleur | Chroom/zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Versie | Rennsport-Optik |
| Niet voor fabrikant | Serie S-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparant, zwart, LED, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, Transparant, voor achterlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Kleur | Rood, Transparant |
| Lichtfunctie | Voor achterlicht (LED), Met positielicht (LED), Met remlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, LED, ECE-getest, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 2/4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1045694 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1045697 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 2/4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1045696 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 2/4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Tuning sport bumper, Kunststof, Met algemene bedrijfsvergunning
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper, Kunststof |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Versie | RS5 Optik |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Tuning sport bumper, Kunststof, chroom/zwart
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper, Kunststof |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen met park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Versie | Rennsport-Optik |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1045791 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1045790 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, D3S (gasontladingslamp), H21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp), H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, D3S (gasontladingslamp), H21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp), H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Certified Quality, grijs, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bobine-eenheid
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Bobine-eenheid |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8X1.5
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Lengte [mm] | 135,3 |
| Schroefdraadmaat | M8X1.5 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 42 |
| Nieuw onderdeel |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, R90 homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,9 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 170 |
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Gewicht [kg] | 7,75 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 homologated |
| Hoogte [mm] | 55,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder schroeven, R90 Homologated, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,9 |
| Draaimoment [Nm] | 170 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 4,25 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 45,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
