×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "101 603 001"
Zoek: 101 603 001×
€ 75,92
€ 75,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16TT
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
IW16TT
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Blue Print ADC48202
Vooras, Kegellager
ADC48202
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 14, 15 |
| Binnendiameter [mm] | 17, 27 |
| Buitendiameter [mm] | 40, 50 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
€ 48,61
€ 21,38
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Blue Print ADC48216
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
ADC48216
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 14, 16 |
| Binnendiameter [mm] | 17, 32 |
| Buitendiameter [mm] | 40, 59 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
€ 31,07
€ 14,60
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Blue Print ADG08338
Achteras rechts, Achteras links, Kegellager
ADG08338
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 15, 14 |
| Binnendiameter [mm] | 18, 27 |
| Buitendiameter [mm] | 41, 50 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
€ 19,81
€ 15,05
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Blue Print ADG08378
Achteras rechts, Achteras links, Kegellager
ADG08378
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 17, 15 |
| Binnendiameter [mm] | 19, 27 |
| Buitendiameter [mm] | 45, 50 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
€ 54,72
€ 24,08
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Kavo Parts WBK-4005
Achteras
WBK-4005
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 52,32
€ 33,48
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem Sasic 6PK1682
Dynamo, 5750KR
6PK1682
| Lengte [mm] | 1682 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voor OE nummer | 5750KR |
€ 29,31
€ 29,31
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Nipparts J4705002
J4705002
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Breedte 2 [mm] | 13,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
€ 10,04
€ 5,32
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,22
€ 34,75
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 48942
Zonder riemschijf
48942
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 449,37
€ 449,37
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6781 40
Foto komt overeen met de leveringsomvang
713 6781 40
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 27,85
€ 17,54
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6782 50
Foto komt overeen met de leveringsomvang
713 6782 50
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 34,92
€ 22,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
