Zoekresultaten "9 583"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met montagehandleiding
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Hoogte [mm] | 40,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Dikte 2 [mm] | 15,7 |
| WVA-nummer | 23543 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474423 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Q.F., met oliefiltterbehuizing
| Aansluittechniek | Q.F. |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakkingen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakkingen
| Gewicht [g] | 99 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 11428583900 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,75 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 23543 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946530430 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 3,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 312 |
| Netbreedte [mm] | 260 |
| Netdiepte [mm] | 174 |
| Ribbenaantal | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
306098S, Lakken mogelijk
| Enkel in combinatie met | 306098S |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Ultrasone sensor, voor en achter, zwart, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Zwart, Lakken mogelijk, Met grondlaag, Ultrasone sensor
| Aantal sensoren | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Vorm | Haaks |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset, Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 20 6 935 597
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 935 597 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 10 |
| Aantal aansluitingen | 10 |
71-3419
| Breedte [mm] | 18 |
| Componentennummer | 71-3419 |
| Voor asdiameter van [mm] | 44,975 |
| Tot asdiameter [mm] | 44,991 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 48 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 48,016 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,08 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
71-3419
| Breedte [mm] | 18 |
| Componentennummer | 71-3419 |
| Voor asdiameter van [mm] | 44,975 |
| Tot asdiameter [mm] | 44,991 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 48 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 48,016 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,08 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Mechanisch, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Rubber, Wielzijde, Versnellingsbak zijde
| Complete set | |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Aantal per as | 4 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Versnellingsbak zijde, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
