Zoekresultaten "9 536"
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 199 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Met tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen zonder airco, LAK 62
| Verpakkingslengte [cm] | 54,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24,50 |
| Nettogewicht [g] | 117 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 530,0 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, voor voertuigen met airco, LA 62
| Verpakkingshoogte [cm] | 53,50 |
| Nettogewicht [g] | 280 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 530,0 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Basisversie (art.nr.) | LA 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 62,2 |
| Hoogte [mm] | 77,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (2 zuigers), ATE, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 286, 270 |
| Artikelnummer paar | 82-0110 |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 17801-34060
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 17801-34060 |
| Binnendiameter [mm] | 202 |
| Buitendiameter [mm] | 267 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Watergekoeld
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 114 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 24 |
| Ribbenaantal | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld, Zonder filter
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 115 |
| Netbreedte [mm] | 71 |
| Netdiepte [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Remvloeistof
| Let op de serviceinformatie | |
| Vulmedium | Remvloeistof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HR, G53HP, 0816.H9 S1
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 0816.H9 S1 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, ATE
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 35 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 530 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.319.00, 54.128.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 537 |
| Breedte [mm] | 254 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.319.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.128.00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 197 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Binnendiameter1 [mm] | 197 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 170 |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| Binnendiameter1 [mm] | 170 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
